Dag van de vrijwilliger

 

Op 7 december 2021 is het de Dag van de Vrijwilliger. Een dag die speciaal in het leven geroepen is zodat gemeenten en organisaties waar vrijwilligers actief zijn de kans krijgen deze mensen te bedanken. 

 

Tijdens het interview voor onze documentaire Het Verhaal (Tot nu Toe) noemde oud-burgemeester van de gemeente Goes, René Verhulst, vrijwilligers ‘het cement van de samenleving’. Daar heeft hij natuurlijk helemaal gelijk in. “Want zonder vrijwilligers zie je dat dingen niet gebeuren of niet te betalen zijn. De vrijwilligers maken de stad”, aldus Verhulst. 

 

Stichting Hulp Gehandicapten is afhankelijk van de vrijwilligers die zich continu inzetten voor het goede doel. Naast het feit dat wij geen subsidie ontvangen voor het werk dat wij doen, werken alle krachten bij ons op vrijwillige basis. “Er is altijd een hele leuke sfeer en dit alles zonder dat er iets aan de strijkstof blijft hangen”, zegt voorzitter Marius de Fouw. 

100% vrijwillig


Kees Goulooze (penningmeester) vult aan: “De vrijwilligers helpen om de boel klaar te zetten, de mensen eten te geven of mensen te helpen. Dat zijn meestal altijd dezelfde mensen en die wil ik ook heel erg bedanken. Ik hoop dat ze dit blijven doen.” Uit mediaberichten blijkt toch dat er bij grote stichtingen jaarlijks heel veel geld verdwijnt in de portemonnee van het hogere management. De directie gaat er vaak met een mooie bonus vandoor. Daar vinden wij bij Stichting Hulp Gehandicapten iets van. Onze organisatie is op zo’n manier ingericht dat iedereen zich op 100% vrijwillige basis inzet en alle inkomsten direct weer besteed worden aan ons doel: recreatie voor mensen met een beperking.

Iedereen draagt zijn steentje op zijn eigen manier zijn steentje bij. En niet zonder succes, want volgend jaar mogen wij ons 45-jarige bestaan vieren. Dit was niet mogelijk geweest zonder de hulp van alle vrijwilligers die zich op enige manier hebben ingezet voor de stichting en haar donateurs. Vanuit de grond van ons hart willen wij iedereen bij dezen dan ook nogmaals héél hartelijk bedanken voor alle inzet! 

Word onderdeel van ons team!


Wilt u onderdeel worden van ons hechte team vrijwilligers? Bel ons gerust, of stuur even een berichtje! Wij zien er naar uit kennis met u te maken en te ontdekken wat we voor elkaar kunnen betekenen. Alvast hartelijk bedankt voor uw interesse! 

 

Kijk vooral ook even op onze Vrijwilliger informatiepagina.

Vrijwilligers | Stichting Hulp Gehandicapten

Meld u gratis
aan voor onze nieuwsbrief!

U ontvangt geen spam! Lees ons privacybeleid voor meer info.

Meld u aan voor
de gratis nieuwsbrief

U ontvangt de laatste nieuwtjes en updates over onze evenementen.

We spammen niet. Bekijk ons Privacybeleid voor meer informatie.

0
    0
    Uw winkelwagen
    Uw winkelwagen is leegGa terug naar winkel