In Memoriam: Kees Tazelaar


Zeer bedroefd namen wij onlangs kennis van het overlijden van Kees Tazelaar. Kees zette zich 33 jaar in voor onze stichting en haar activiteiten. Altijd met een vriendelijke lach en een goed gesprek. We hebben zeer warme herinneringen aan Kees, waarvoor we hem uiterst dankbaar zijn. Kees is op 10 december 2022 na een kort ziekbed overleden.

Bingoman Kees


In de ruim dertig jaar als vrijwilliger bouwde Kees een warme band op met zowel onze donateurs als de groep vrijwilligers. Hij hielp tussen 1987 en 2020 mee tijdens feestavonden en dagjes weg en in de loop der jaren ontpopte hij zich tot Bingoman Kees. Jarenlang was hij niet weg te denken achter het bingo-apparaat. Kees werd het gezicht van de bingo en voelde zich thuis op het podium, met in de ene hand een microfoon en in de andere de knop voor de nummertjes. Kees, bedankt voor alles wat je voor ons gedaan hebt!


Wij wensen de familie, vrienden en dierbaren van Kees veel sterkte met dit verlies. Als u wilt, kunt u een condoleance achterlaten op Mensenlinq: Overlijdensbericht Kees op Mensenlinq

Meld u gratis
aan voor onze nieuwsbrief!

U ontvangt geen spam! Lees ons privacybeleid voor meer info.

Meld u aan voor
de gratis nieuwsbrief

U ontvangt de laatste nieuwtjes en updates over onze evenementen.

We spammen niet. Bekijk ons Privacybeleid voor meer informatie.

0
    0
    Uw winkelwagen
    Uw winkelwagen is leegGa terug naar winkel