Patricia Foort & ZOKANTOOK


Zaterdag 9 december was er weer een gezellige kerstfeestmiddag en -avond voor de leden en donateurs van onze Stichting.

 

‘s Middags was er een optreden van zanggroep ZOKANTOOK. Voor het avondeten stond een stamppotbuffet klaar. Het avondprogramma werd gevuld met optredens van zangeres Patricia Foort, afgewisseld met enkele rondjes bingo. Ook werd de film 40 jaar Stichting Hulp Gehandicapten gepresenteerd. Deze film is te koop in onze webshop: DVD Het Verhaal… (Tot nu Toe). Ten slotte werden voorzitter Marius de Fouw en penningsmeester Kees Goulooze, die respectievelijk 25 en 15 jaar hun functie uitoefenen, in het zonnetje gezet.

Zanggroep ZOKANTOOK

 

Een veelzijdige muziekformatie die de oorsprong vindt in 2006. Hoewel de samenstelling van de groep over de loop der jaren veranderd is, staat er toch elke keer weer een gezellige club op het podium te doen wat ze zo graag doen: samen muziek maken en mensen blij maken. Nou, dat is zeker gelukt! Kijk voor meer informatie op de website van ZOKANTOOK.

Patricia Foort

 

Wij verwelkomen opnieuw zangeres Patricia Foort op onze Kerstavond. Nadat zij vorig jaar een enorm feest heeft gemaakt van onze kerstviering in de Cirkel, stond zij dit jaar in het Goese Lyceum. Patricia, hartelijk bedankt voor je mooie liedjes! Kijk voor meer informatie op de site van Patricia Foort.

 

Wilt u ook geen feest meer missen? Meld u dan snel aan als donateur: Word Donateur

Meld u gratis
aan voor onze nieuwsbrief!

U ontvangt geen spam! Lees ons privacybeleid voor meer info.

Meld u aan voor
de gratis nieuwsbrief

U ontvangt de laatste nieuwtjes en updates over onze evenementen.

We spammen niet. Bekijk ons Privacybeleid voor meer informatie.

0
    0
    Uw winkelwagen
    Uw winkelwagen is leegGa terug naar winkel