Zomerfeest met Alwin


Zaterdag 3 juni organiseerden wij het Zomerfeest met Alwin! Er waren optredens van Rob Ronalds, Johnny Clarysse, de Party Brigade en natuurlijk Alwin. 

Na het succesvolle Alwin & Vrienden van vorig jaar, gingen we dit jaar knallen op het Zomerfeest met Alwin! Het Zomerfeest met Alwin was een knalfeest, want Alwin kwam niet alleen. Hij nam fantastische artiesten met zich mee, die er één groot feest van maakten. Niemand minder dan Rob Ronalds, Johnny Clarysse én de Party Brigade hebben Alwin ondersteund om dit feest tot een groot succes te brengen. 

Wilt u geen feest meer missen, word dan nu donateur! Kijk snel op deze pagina: Word Donateur

Zomerfeest met Alwin


Met een volle zaal muziekliefhebbers hebben we afgelopen zaterdag de zomer ingeluid! De hele avond was het feest en konden de bezoekers genieten van een breed aanbod aan muziek. Onze ambassadeur Alwin presenteerde dit feest én hij mocht als afsluitende artiest optreden. Alles kwam voorbij; de polonaise op feestmuziek, met de lampjes zwaaien op gevoelige muziek en natuurlijk lekker dansen en meezingen! Van het Zomerfeest met Alwin is een mooie samenvattende video gemaakt, die zit u hieronder. 

De artiesten


Tijdens het Zomerfeest met Alwin kwam er een viertal acts optreden. Samen zorgden ze ervoor dat iedereen aan het eind van de avond met een glimlach naar huis ging.

Alwin Rennen
De altijd vrolijke Alwin hoeft nog maar het podium op te lopen, of de zaal staat op zijn kop. Hij heeft nog geen noot gezongen en er staan al mensen te dansen! Als ambassadeur van onze stichting presenteerde hij dit feest en was hij de hoofdact. Alwin zong bekende liedjes, zoals De Trein Naar het Geluk, Lekker Ding en Ik Leef Mijn Eigen Leven, maar er kwamen ook nieuwe liedjes in zijn repertoire naar voren. Een mooie afwisseling met oog voor het publiek. Kijk voor meer informatie op de site van Alwin: Alwin.nu

Rob Ronalds
De vrolijke feestzanger Rob Ronalds werd bekend door versies van het Nederlandstalige levenslied. Al in 1992 deed Rob mee aan de Soundmixshow van Henny Huisman en hiermee kwam hij voor het eerst in aanraking met het leven als bekende artiest. Later ging hij werken bij Ter Land, Ter Zee en in de Lucht als publieksentertainer en in 2000 begon zijn televisiecarrière bij Ab Normaal en hij was zanger van het Cooldown Café. Eén van zijn grootste successen behaalde hij met zijn versie van Och was ik maar… (origineel van Johnny Hoes), hiermee bereikte hij de 30e plaats in de single Top 100!

De Partybrigade
Met een aangepaste bezetting kwam de Party Brigade naar Goes voor hun optreden op ons feest.  Danny en Luc wisten in no-time de handjes op elkaar en zwaaiend door de lucht te krijgen. Er kwamen bekende feestknallers voorbij (in een nieuw jasje) en lekkere meezingers. De Partybrigade wist met hun feestmuziek het publiek te raken. Een glimlach op ieders gezicht, de handen in de lucht en een aanstekelijke feeststemming!

Johnny Clarysse
De enthousiaste toetsenist en accordeonist Johnny Clarysse wist met zijn positieve vibes de hele zaal in mum van tijd in beweging te krijgen. Johnny speelt en zingt bekende liedjes die iedereen herkent. Al ruim 50 jaar treedt hij op door heel Nederland en België. Genoeg ervaring dus om zijn optreden te schitteren en het feest compleet te maken met mooie, bekende en feestelijke liedjes. Op de Gentse feesten speelde hij voor ruim 12.000 mensen en hij werd bekend als de bandleider van onder meer Eddy Wally! Een rijke muzikale carrière, maar het hoogtepunt is toch zonder twijfel zijn optreden tijdens het Zomerfeest met Alwin! 

Meld u gratis
aan voor onze nieuwsbrief!

U ontvangt geen spam! Lees ons privacybeleid voor meer info.

Meld u aan voor
de gratis nieuwsbrief

U ontvangt de laatste nieuwtjes en updates over onze evenementen.

We spammen niet. Bekijk ons Privacybeleid voor meer informatie.

0
    0
    Uw winkelwagen
    Uw winkelwagen is leegGa terug naar winkel